Paso De Las Lapas
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Privat strand Strand |
| Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Paso De Las Lapas Uvita med 2 sovrum, som ligger cirka 5 minuters promenad från Mini Super Tatiana, erbjuder sina gäster bubbelpool. Villan med 1 badrum, som ligger 2 km från Playa Uvita, erbjuder WiFi och en parkering.
Gästerna kan nå centrala Uvita inom 5 minuters promenad. Bahia ligger också ganska nära villan. Gästerna kan besöka Marino Ballena nationalpark som ligger cirka 12 minuters promenad bort, medan Rancho La Merced National Wildlife Refuge finns cirka 10 minuter bort med bil.
I badrummet finns även en dusch. Det finns också badlakan och handdukar.
Gästerna i villan Paso De Las Lapas kan använda ett komplett kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och kylskåp för självhushållning. Italienska rätter serveras på restaurangen Dolce Uvita Ristorante Italiano, som ligger invid denna villa. Den närmaste busshållplatsen är to Dominical & Quepos, belägen 350 meter från detta boende.
- Lokala sevärdheter
- Osa Costa Rica999 km
- Iglesia de Bahia445 km
- Roadshack Deli1743 km
- Paso de Moises1016 km
- Bahia331 km
- Marino Ballena nationalpark414 km
- Mad about diving685 km
- Oro Verde Biological Reserve1227 km
- Costa Ballena Directory484 km
- Flygplatser
- Palmar Flygplats46 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Trädgård
- Jacuzzi
- Utomhusbad
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilka kända landmärken ligger i närheten av villan Paso De Las Lapas?
Landmärkena nära villan Paso De Las Lapas är Mini Super Tatiana (cirka 5 minuters promenad från boendet) och Bahia, som ligger 200 meter bort. - ❓
Finns det ett kök i villan Paso De Las Lapas?
Ett utrustat pentry finns i villan Paso De Las Lapas. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till villan Paso De Las Lapas?
Man kan bo i villan Paso De Las Lapas med sitt husdjur. - ❓
Finns det några spa-möjligheter som erbjuds i villan Paso De Las Lapas?
Gästerna i villan Paso De Las Lapas kan koppla av med bubbelpool.